Tanie Loty do SŁOWACJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do SŁOWACJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do SŁOWACJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do SŁOWACJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do SŁOWACJI SŁOWACJA
Słowacja (Republika Słowacka) to państwo położone w Europie Środkowej o całkowitej powierzchni 49 035 km2. Liczba mieszkańców Słowacji wynosi 5 455 407. Stolicą i równocześnie największym miastem Słowacji jest Bratysława (431 061 mieszkańców). Język urzędowy obowiązujący w Słowacji to język słowacki. Walutą Słowacji jest Euro. Słowacja sąsiaduje z Polską, Czechami, Ukrainą, Węgrami oraz Austrią. Klimat panujący w Słowacji to klimat umiarkowany. Njawiększą rzeką w Słowacji jest Dunaj.

Słowacja to kraj, który ma wiele do zaoferowania pod względem turystycznym. Na terenie Słowacji bowiem znajdują się liczne zabytki, jaskinie oraz zamki. Bedąc w Bratysławie należy obowiązkowo zwiedzić: gotycki ratusz, Zamek Bratysławski, ruiny Zamku Devín, kościół Trynitarzy oraz Pałac Grassalkovicha. Słowacja obfituje również w tereny górzyste. Główną atrakcją wśród miłośników wędrówek i wspinaczek górskich w Słowaji są góry Tatry, które swoimi krajobrazami urzekają przyjezdnych z każdego zakątka świata.

Poprad, malownicza miejscowość we wschodniej Słowacji, położona u podnóża Tatr Wysokich, oferuje wiele atrakcji sportowych i wypoczynkowych. Godnym uwagi w Poprad jest także rynek, zabytkowe domy o ciekawej architekturze oraz kościół św. Idziego, pochodzący XIII wieku. Słowacja to kraj, w którym nie tylko można aktywnie spędzić swój wypoczynek, ale również odetchnąć w licznych uzdrowiskach. Aby lepiej poznać kulturę mieszkańców Słowacji warto wybrać się do Cicmany, słowackiej wioski, w której można podziwiać piękne chaty oraz wyroby rękodzielnicze tamtejszej ludności.
Nasza oferta biletów lotniczych do SŁOWACJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.