Tanie Loty do SZWAJCARII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do SZWAJCARII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do SZWAJCARII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do SZWAJCARII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do SZWAJCARII SZWAJCARIA
Szwajcaria (Konfederacjia Szwajcarska) to państwo położone w Europie Zachodniej o całkowitej powierzchni 41 285 km2. Liczba mieszkańców Szwajcarii wynosi 7 785 800. Stolicą Szwajcarii jest Berno (123 466 mieszkańców). Język urzędowy to język niemiecki, włoski, francuski oraz romansz. Walutą obowiązującą w Szwjacarii jest Frank szwajcarski. Szwajcaria garniczy z Włochami, Niemcami, Austrią, Francją i Liechtensteinem. Najwyższym punktem Szwajcarii jest Dufourspitze (4 634 m.n.p.m.), położony w Alpach Pennińskich. Szwajcaria jest znana na całym świecie przede wszystkim dzięki swoim górom Alpom. Jest idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych, którzy pragną podczas swojego wypoczynku wyszaleć się na śniegu.

Latem jednak Szwajcaria ma również wiele do zaoferowania. Zwiedzanie Szwajcarii warto ropocząć od największego miasta tego kraju, Zurychu, w którym oprócz wielu zabytków i muzeów, możemy uczestniczyć w licznych festiwalach. W kwietniu bowiem ma miejsce festyn Sechseläuten, mający na celu pożegnać zimę, a przywitać wiosnę. Miłośnicy teatru natomiast powinni wybrać się do Szwajcarii w okolicach końca sierpnia, kiedy to odbywa się Zürcher Theater Spektakel, międzynarodowy festiwal teatru, trwający 18 dni.

Będąc w Bernie, obowiązkowo należy zwiedzić stare miasto, wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, katedra św. Wincentego, synagogę, ulice Marktgasse i Kramgasse ze słynnymi XVI-wiecznymi fontannami oraz rozarium, w którym znajduje się ponad 200 gatunków róż. Szwajcaria to kraj pięknej przyrody zarówno latem, jak i zimą. Inne miasta godne uwagi to między innymi: Lozanna, Genewa oraz Bazylea.
Nasza oferta biletów lotniczych do SZWAJCARII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.