Tanie Loty do UKRAINY

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do UKRAINY zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do UKRAINY zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do UKRAINY nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do UKRAINY UKRAINA
Ukraina to państwo położone w Europie Wschodniej. Całkowita powierzchnia Ukrainy wynosi 603 700 km2, a liczba mieszkańców 45 994 287. Stolicą Ukrainy jest Kijów (2 786 518 mieszkańców). Język urzędowy to język ukraiński. Walutą obowiązująca w kraju jest Hrywna. Ukraina sąsiaduje z następującymi krajami: Polską, Białorusią, Węgrami, Słowacją, Rumunią oraz Mołdawią. Ukrain posiada dostęp do Morza Czarnego. Najyższy punkt na Ukrainie to Howerla (2 061 m.n.p.m.), położony w Beskidach Wschodnich.

Ukraina to kraj zabytkowej architektury, niezliczonej ilości zielonych terenów oraz historia, która ciekawi i intryguje każdego, kto się z nią zapozna. Bedąc w stolicy Ukrainy, Kijowie należy obowiązkowo zwiedzić niesamowitą świątynię Ławrę Pieczerską, cerkiew, wpisaną na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO, Sobór Mądrości Bożej, Kościół św. Mikołaja oraz Srebrne Carskie Wrota Soboru Sofijskiego. Kijów słynie też z ogromnej ilości muzeów, między innymi: Muzeum Jednej Ulicy, Muzeum i pomnik Wielkiej Wojny Ojczyźnianej lub Muzeum współczesnego malarstwa ukraińskiego. Warto także zwiedzić Lwów, w którym należy zobaczyć Katedrę Łacińską z kaplicami, Cmentarz Orląt Lwowskich oraz Operę lwowską. Będąc natomiast na Krymie, należy przede wszystkim zajechać do Odessy, Jałty, Symferopolu, które oczarują nie tylko swoim naturalnym pięknem i słonecznymi plażami, ale również zainteresują swoimi zabytkami.

Osoby pragnące spędzić swój wypoczynek na łonie natury z dala od zgiełku wielkich miast i tłumu ludzi mogą wybrać się do licznych parków narodowych, rezerwatów przyrody lub rezerwatów biosfery. Jednym z najbardziej popularnych parków narodowych jest Karpacki Prak Narodowy.
Nasza oferta biletów lotniczych do UKRAINY jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.