Tanie Loty do URUGWAJU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do URUGWAJU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do URUGWAJU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do URUGWAJU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do URUGWAJU URUGWAJ
Urugwaj to państwo położone w Ameryce Południowej nad Oceanem Atlantyckim. Całkowita powierzchnia Urugwaju wynosi 176 215 km2, a liczba mieszkańców 3 510 386. Stolicą Urugwaju jest Montevideo (1 338 408 mieszkańców). Język urzędowy to hiszpański. Walutą Urugwaju jest Peso urugwajskie. Urugwaj graniczy z następującymi państwami: Argentyna i Brazylia. Najwyższy szczyt Urugwaju to Cerro Catedral (514 m). Klimat panujący w Urugwaju to klimat podzwrotnikowy morski i pośredni.

Urugwaj staje się coraz częściej miejscem, wybieranym przez turystów. Jego wspaniałe plaże, wody Oceanu Atlantyckiego, niesamowita przyroda oraz zabytki kuszą coraz większą ilość osób, pragnących przeżyć podczas swojego wypoczynku niezapomnianą przygodę, którą warto w Urugwaju rozpocząć od Montevideo. Stolica Urugwaju bowiem obfituje w ogromną ilość teatrów, muzeów, a także zabytków, do których należą między innymi słynna Zabytkowa dzielnica miasta Colonia del Sacramento, która znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W każdą niedzielę organizowany jest również w Montvideo pchli targ, zwany Tristan Narvaja.

Punta del Este to kurort turystyczny, cieszący się sympatią tysięcy turystów, gdzie pełno ekskluzywnych hoteli oraz restauracji, oferujących różnorodne smaki kuchni urugwajskiej. Cabo Polonio z kolei jest małą wioską, posiadającą dziką przyrodę, piękne plaże oraz ogromne wydmy. Cabo Polonio to idealne miejsce dla osób, pragnących uciec od zgiełku ulicznego oraz rozkoszować się ciszą natury oraz poznac zwyczaje zamieszkałej tam ludności.
Nasza oferta biletów lotniczych do URUGWAJU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.