Tanie Loty do USA

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do USA zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do USA zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do USA nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do USA USA
Stany Zjednoczone (USA) to państwo w Ameryce Północnej o całkowitej powierzchni 9.629.0911 km2. Liczba mieszkańców Stanów Zjednoczonych wynosi 308 241 000. Stolicą Stanów Zjednoczonych jest Waszyngton (588 292 mieszkańców). Stany Zjednoczone składają się z 50 stanów i jednego stołecznego Dystryktu Kolumbii. Językiem używanym jest język amerykański, angielski i hiszpański (w USA brak języka urzędowego). Waluta obowiązująca w USA to Dolar amerykański. USA graniczy z Kanadą, Oceanem Spokojnym, Oceanem Arktycznym, Meksykiem i Oceanem Atlantyckim.

Najwyższym punktem w Stanach Zjednoczonych jest Mount McKinley (6 194 m) na Alasce. Swoją podróż po USA należy rozpocząć od Nowego Jorku, które cieszy się niesłychaną popularnością wśród turystów. Głównymi obiektami turystycznymi są przede wszystkim: plac Times Square, jeden ze słynniejszych symboli Stanów Zjednoczonych, wieżowiec Empire State Building, Statua Wolności, oraz słynna Wall Street, dzielnica Manhattanu ze słynna ulicą Broadway, a także most brooklyński. Warto również pojechać na wyspę, znajdująca się w porcie Nowego Jorku, Ellis Island. Filadelfia to klojne miasto godne uwagi, które jest jednym z najstarszych miast Stanów Zjednoczonych.

W Filadelfii należy zwiedzić stare miasto z dzielnica handlową, Narodowy Park Niepodległości, Więzienie Eastern State Penitentiary w stylu neogotyckim. Warto też zajrzeć do stolicy Stanów Zjednoczonych, Waszyngtonu, który nie tylko posiada specyficzny klimat i tysiące magicznych zakątków, ale także wiele zabytków, słynnych i cenionych na światową skalę. Należą do nich między innymi: katedra św. Mateusza oraz klasycystyczny Kapitol. Stany Zjednoczone są krajem bardzo różnorodnym pod każdym względem i dzięki tym niesamowicie ogromnym różnicom jest rejonem fascynującym, oferującym atrakcje dla każdego.
Nasza oferta biletów lotniczych do USA jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.