Tanie Loty do WENEZUELII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do WENEZUELII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do WENEZUELII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do WENEZUELII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do WENEZUELII WENEZUELA
Wenezuela to państwo położone w Ameryce Południowej. Całkowita powierzchnia Wenezueli wynosi 916 445 km2, liczba mieszkańców natomiast 27 483.208. Stolicą Wenezueli jest Caracas (2 808 937 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język hiszpański. Waluta obowiązująca w Wenezueli to Boliwar fuerte. Wenezuela sąsiaduje z następującymi państwami: Brayzlia, Kolumbia i Gujana. Klimat panujący w Wenezueli to klimat podrównikowy wilgotny oraz klimat równikowy wybitnie wilgotny.

Zwiedzanie Wenezueli warto rozpocząć od jej stolicy i równocześnie największego miasta. Głównymi obiektami, jakie należy zwiedzić są: pałac Miraflores, pałac Casa Amarilla, a także grób bohatera południowoamerykańskiego Simóna Bolívara. Caracas jest miejscem, gdzie znajdują się liczne muzea oraz galerie sztuki. Populrna wśród turystów jest też wyspa Margarita, położona nad Morzem Karaibskim, na której można wypocząć na piaszczystych słonecznych plażach oraz poznać prawdziwie szaleńcze życie nocne. Dla miłośników natury Wenezuela oferuje Prak Narodowy Canaima, gdzie można się zachwycić największym wodospadem na świecie, Salto Angel oraz piękną fauną i florą tego rejonu.

Kolejnym miastem, który cieszy się ogromną popularnością wśród zwiedzających jest miasto Coro, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Warto tam zwiedzić kościół San Francisco oraz stare miasto z pięknymi domami, nadające magiczna atmosferę tej miejscowości. Dla miłośników wspinaczki górskiej Wenezuela oferuje między innymi góry Andy, z których rozpościerają się przepiękne widoki. Okazją do lepszego poznania ciekawej kultury mieszkańców Wenezueli jest coroczny karnawał, podczas którego odbywają się liczne parady, koncerty, a zabawa trwa do białego rana.
Nasza oferta biletów lotniczych do WENEZUELII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.