Tanie Loty do SINGAPURU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do SINGAPURU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do SINGAPURU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do SINGAPURU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Singapur jest miastem-państwem położonym na południu Półwyspu Malajskiego. Jest najgęściej zaludnionym krajem na świecie zaraz po Monako, zamieszkałym przez ok. 5mln ludności różnorodnego pochodzenia. Jest to też piąty najbardziej uczęszczany port na świecie. Nazwa wywodzi się od sanskryckiego Singapura, co w wolnym tłumaczeniu znaczy Miasto Lwa. I to właśnie posąg Merlion z głową lwa i ciałem ryby stanowi rozpoznawalną na całym świecie ikonę Singapuru.

Singapur jest najczęstszym celem turystycznych wypraw ze względu na niezliczone atrakcje, jakie ma do zaoferowania. Jest wibrującym, kolorowym miastem z harmonijną mieszanką kultur, sztuki, kuchni i architektury. Warto wybrać się do dzielnicy hinduskiej zwanej Małymi Indiami, jednego z chętniej odwiedzanych miesc, gdzie mieści się XIX-wieczna świątynia Sri Veeramakaliamman. Niezapomnianym przeżyciem będzie wycieczka po egzotycznych parkach i ogrodach botanicznych, które są jednymi z największych na świecie. Wrażenie robi też ogromne oceanarium, delfinarium i krokodylarium oraz największy park ptaków w całej Azji Jurang Bird Park. Scena kulturalna miasta jest bardzo intrygująca. Przez cały rok odbywają się tutaj festiwale, wyrażające zróżnicowane wierzenia i wpływy. Przykładem są obchody Chińskiego Nowego Roku czy Thaipusam. Ulice wypełniają się wtedy lampionami i ulicznymi występami artystów.

Chętnie odwiedzanym jest Singapore Food Festiwal, gdzie można posmakować wyjątkowej, orientalnej kuchni oraz skosztować ciasteczka z wróżbą. Wielbiciele klasyki znajdą tutaj wiele teatrów, oper i filharmonii. O bogatej przeszłości i kulturalnym dziedzictwie można dowiedzieć się w licznych muzeach, tj. Muzeum Cywilizacji Azjatyckich, Muzeum Sił Powietrznych, Muzeum Sztuki czy Villa Museum. Singapur to nie tylko muzea i teatry, to także rajskie plaże i wyspy z turkusową wodą. Do zdecydowanie najpiękniejszych zaliczyć można Changi Beach Park. Warto również udać się kolejką linową na rekreacyjną wyspę Sentosę i St. Johns, które aż kipią od turystycznych atrakcji.
SINGAPUR lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do SINGAPURU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
PHUKET
z: SINGAPORE
292 zł
już od
zobacz
DŻAKARTA
z: SINGAPORE
329 zł
już od
zobacz
KUALA LUMPUR
z: SINGAPORE
337 zł
już od
zobacz
BANGKOK
z: SINGAPORE
360 zł
już od
zobacz
SURABAYA
z: SINGAPORE
374 zł
już od
zobacz
DENPASAR
z: SINGAPORE
377 zł
już od
zobacz
HONGKONG
z: SINGAPORE
418 zł
już od
zobacz
DARWIN
z: SINGAPORE
490 zł
już od
zobacz
HANOI
z: SINGAPORE
506 zł
już od
zobacz