Tanie Loty do HANOI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do HANOI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do HANOI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do HANOI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Hanoi jest zarówno stolicą jak i drugim największym miastem w Wietnamie. Od wielu wieków stanowi najważniejsze centrum polityczne i ekonomiczne kraju. Hanoi usytuowane jest na prawym brzegu rzeki Czerwonej. Hanoi stanowi interesujący mariaż odwiecznych wpływów Chin oraz Francji z epoki kolonialnej. Od ubiegłego roku Hanoi stanowi najpopularniejszy cel turystycznych celów podróży. Miasto może poszczycić się bogatą historią sięgającą 3000 lat p.n.e. Jeżeli zaś chodzi o warunki klimatyczne, w Hanoi panuje wilgotny klimat subtropikalny z wilgotnym, gorącym latem i względnie chłodną, suchą zimą. Dzięki przenikaniu się wpływów wschodu i zachodu w Hanoi stanowi prężne centrum naukowe, działa tu wiele uniwersytetów, jak Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Narodowy oraz Uniwersytet Sztuk Pięknych, czy Uniwersytet Technologiczny. Hanoi uznawane jest również za centrum kulturalne Wietnamu, gdzie wiele wietnamskich dynastii odcisnęło swoje piętno.

Doskonałą okazją do zagłębienia się w tę egzotyczną kulturę i historię będzie odwiedzenie kilku znamienitych muzeów, do których z pewnością należałoby zaliczyć Muzeum Narodowe Wietnamskiej Historii, Wietnamskie Muzeum Narodowe Sztuk Pięknych oraz Wietnamskie Muzeum Etnologiczne. Turystom szczególnie zainteresowanym sztuką zaleca się odwiedzenie Centrum Sztuki Współczesnej, natomiast dodatkową porcję historii można zaczerpnąć w Ho Cho Minh Muzeum, czy Muzeum Rewolucji oraz Wietnamskim Muzeum Historii Militarnej. Odwiedzających to niezwykłe miejsce z pewnością nie zawiedzie mnogość rozrywek oferowanych przez Hanoi. Upust swojej zakupowej fantazji mogą sobie dać zakupoholicy w licznych, bogato zaopatrzonych centrach handlowych. W mieście funkcjonuje również wiele zarówno klasycznych jaki i współczesnych teatrów, kin, barów karaoke, klubów muzycznych czy kręgielni, nie wspominając o kuchni. Smakosze z pewnością będą zachwyceni tradycyjnymi specjałami takimi jak chociażby pho, cha ca czy banh cuan. Dojazd do tego magicznego miejsca obsługuje Międzynarodowe Lotnisko Noi Bai oraz powstające w tym roku najnowocześniejsze i największe lotnisko w całej Azji.
HANOI lotniska:
Nasza oferta biletów lotniczych do HANOI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.
SINGAPORE
z: HANOI
506 zł
już od
zobacz
WARSZAWA
z: HANOI
1129 zł
już od
zobacz
WROCŁAW
z: HANOI
1238 zł
już od
zobacz
KRAKÓW
z: HANOI
1266 zł
już od
zobacz
GDAŃSK
z: HANOI
1297 zł
już od
zobacz
BANGKOK
z: HANOI
1306 zł
już od
zobacz
BERLIN
z: HANOI
1444 zł
już od
zobacz
BERLIN
z: HANOI
1515 zł
już od
zobacz
WARSZAWA
z: HANOI
1606 zł
już od
zobacz