Tanie Loty do AUSTRALII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do AUSTRALII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do AUSTRALII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do AUSTRALII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do AUSTRALII AUSTRALIA
Australia to kraj położony na półkuli południowej o całkowitej powierzchni 7 692 030 km2. Kontynent zamieszkuje 21 874 900 osób. Stolicą Australii jest Canberra (340 800 mieszkańców), jezykiem urzędowym język angielski. Waluta obowiązująca w kraju to Dolar australijski. Australia jest krajem o bardzo zróżnicowanym klimacie. W większości regionu jednak panuje kliamt zwrotnikowy kontynentalny suchy lub wibitnie suchy. Australia obejmuje wyspę Tasmanię i inne wyspy zlokalizowane na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Poprzez morza sąsiaduje z następującymi krajami: Indonezja, Timor Wschodni, Papua-Nowa Gwinea, Wyspy Salomona, Vanuatu, Nowa Kaledonia oraz Nowa Zelandia. Najwyższy szczyt w Austarlii to Góra Kościuszki (2 228 m.n.p.m.).

Australia, kontynent oddzielony od innych kontynentów o ok.50 milionów lat posiada niesamowitą i różnorodną ilość gatunków roślin i zwierząt. Świadectwem tego są na przykład: torbacze, workowce, które można jeszcze tylko spotkać w północnej i południowej Ameryce. Do najbardziej znanych torbaczy należą kangury, wombaty, koale i diabły tasmańskie. W Australii możemy się również spotkać z emu, kakadu oraz kazuarami. Kraj o psajonującej, wręcz baśniowej historii stał się marzeniem i celem turystycznym wielu śmiałków, nastawionych na niezapomniane przygody i krajobrazy.

Jednym z niezliczonych atrkacji Australii jest największe i najbardziej znane miasto Sydney z gmachem opery, przypominającej żeglowiec, zatoką Port Jackson, plażą Bondi oraz ze swoją wieżą (Sydney Tower) liczącą 305 metrów i zapewniającą niesamowitą panoramę miasta. W Sydney odbywa się corocznie w czerwcu Międzynarodowy Festiwal Filmu. Jeżeli ktoś pragnie poczuć się jak w innym świecie, oderwanym od rzeczywistości, otoczonym niesamowitymi krajobrazami powinien wybrać się do Austarlii.
Nasza oferta biletów lotniczych do AUSTRALII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.