Tanie Loty do ESTONII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ESTONII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ESTONII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ESTONII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ESTONII ESTONIA
Estonia to kraj położony w Europie północnej o całkowitej powierzchni 45 227 km2. Liczba mieszkańców Estonii wynosi 1 340 021. Stolicą Estonii jest Tallinn (403 505), który należy do jednych z najlepiej zachowanych miast średniowiecznych Europy. Język urzędowy to język estoński, walutą obowiązującą w Estonii jest Korona estońska. Klimat panujący w Estonii to klimat umiarkowany chłodny.

Estonia sąsiaduje z Łotwą, Rosją oraz Finlandią, a także polożóna jest nad Morzem Bałtyckim. Najwyższy punkt w Estonii to Suur Munamägi (318 m). Stolica Estonii ma wiele do zaoferowania pod względem zabytkowym. Będąc w stolicy należy zobaczyć między innymi: gotycką katedrę Najświętszej Maryi Panny, XIII- i XIV- wieczne foryfikacje, gotycki kosciół św. Mikołaja z XIII wieku oraz XIV-XV-wieczny gotycki ratusz. To tylko jedne z nielicznych zabytków, jakie warto zwiedzić. Talinn jest także miastem muzyki. W lutym mają tam miejsce bowiem Dni Muzyki Barokowej, w kwietniu festiwal jezzowy Jazzkaar, w kwietniu natomiast Festiwal Tańca. Starówka w Tallin oferuje wiele restauracji oraz ogrodów piwnych, gdzie można skosztować kuchni Estonii oraz poczuć atmosferę życia nocnego.

Estonia zachwyca przyjezdnych nie tylko ogromną ilością zabytków, co świadczy o ciekawej historii tego miejsca, ale także swoją niesamowitą przyrodą, ogromną ilością jezior, wysp i lasów. W Estonii zanjduje się bowiem 17 parków krajobrazowych, 4 parki narodowe oraz 38 rezerwatów.
Nasza oferta biletów lotniczych do ESTONII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.