Tanie Loty do KAZACHSTANU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do KAZACHSTANU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do KAZACHSTANU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do KAZACHSTANU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do KAZACHSTANU KAZACHSTAN
Kazachstan to państwo położone w Europie Wschodniej i w Azji Śródkowej o całkowitej powierzchni 2 724 900 km2. Liczba mieszkańców Kazachstanu wynosi 16 402 861. Stolicą Kazachstanu jest Astana (705 897 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język kazachski i język rosyjski. Walutą obowiązującą w Kazachstanie jest Tenge. Klimat panujący w Kazachstanie to klimat kotynentalny skrajnie i wybitnie suchy.

Kazachstan graniczy z następującycmi państwami: Chiny, Kirgistan, Turkmenistan, Uzbekistan oraz Federacją Rosyjska. Kazachstan ma również dostęp do Morza Kaspijskiego. Njapopularniejszym celem turystycznym jest w Kazachstanie położone w górach lodowisko Medeo. Bardzo popularnym miejscem turystycznym jest miasto Almaty, które znajdują się u podnóża gór Tien Szan. Miasto zachwyca ogromną ilościa zabytków, meczetów, restauracji, sklepików oraz uroczych uliczek. Będąc w Alamty należy pamiętać o muzeum Muzyki Kazachskiej. Kolejnym miejscem w Kazachstanie, które z pewnością trzeba ziwedzić jest Kanion Czaryński oraz Wąwóz Tamgaly, pełen tajemniczych i fascynujących malowideł oraz Wąwóz Turgen, w którym znajdują się wspaniałe wodospady oraz przepiękne lasy.

W Kazachstanie znajduje się również Park Narodowy Altyn-Emel, w którym można podziwiać różnorodną faunę i florę oraz wypocząć od zgiełku miast. Kazachstan to kraj, w którym niezmącona przez człowieka nautra, zatyka dech w piersiach oraz miasta, w których można poczuć smak życia nocnego. Warto również zapoznać się z kuchnia kazachską.
Nasza oferta biletów lotniczych do KAZACHSTANU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.