Tanie Loty do SINGAPURU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do SINGAPURU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do SINGAPURU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do SINGAPURU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do SINGAPURU SINGAPUR
Singapur to pańswto-miasto położone w Azji Południowej. Całkowita powierzchnia Singapuru wynosi 710,2 km2. Liczba mieszkańców natomiast to 4.657.542. Językiem urzędowym jest język chiński, angielski, malajski oraz tamilski. Waluta Singapuru to Dolar Singapurski. Klimat panujący w Singapurze to klimat równikowy wilgotny. W Singapurze łatwo dostrzec, że kraj ma charakter nowoczesny. Znaduje się tu bowiem ogromna ilość luksusowych budynków, drapaczy chmur oraz ulic, pełnych ulicznego zgiełku.

Singapur słynie jednak również ze swojej przepięknej architektury i zachował wiele zabytków, na które należy zwrócić uwagę podczas zwiedzania tej wyspy. Należą do nich przede wszystkim: stara dzielnica kolonialna, znajdująca się w centrum miasta, statua Tomasa Stamforda Rafflesa oraz neogotycka katedra św. Andrzeja. W mieście można napotkać również wiele świątyń i meczetów. Warto zajrzeć do Muzeum Narodowego oraz Muzeum Sztuki. Singapur jest miejscem pełnym magicznych zakątków, do których możemy zaliczyć z całą pewnością dzielnicę China Town oraz Little India. W Singapurze można także odetchnąć w ogrodach botanicznych, niesamowitym parku orchidei, w którym znajduje się ponad 60 tysięcy kwiatów.

Na terenie Singapuru znajdują się również rezerwaty przyrody. Jedym z najczęściej odwiedzanych rezewatów jest Rezerwat Bukit Timah. Dla miłośników wygrzewania się na słonecznych plażach Singapur oferuje najbardziej popularną wśród turystów wyspę Santosa. Będąc w Singapurze warto zasmakować również w wyszukanej kuchni singapurskiej. Tradycyjen dania w Singapurze to między innymi: Satay, potrawa mięsna w sosie orzechowym oraz ryżem gotowanym w mleku kokosowym lub Hainanese Chicken Rice, duszony kurczak z ryżem i sosem chili.
Nasza oferta biletów lotniczych do SINGAPURU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.