Tanie Loty do WĘGIER

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do WĘGIER zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do WĘGIER zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do WĘGIER nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do WĘGIER WĘGRY
Węgry to państwo położone w Europie Środkowej o całkowitej powierzchni 93 036 km2. Liczba mieszkańców Węgier wynosi 10 005 000. Stolicą Węgier jest Budapeszt (1 721 556 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język więgierski. Waluta obowiązująca w kraju to Forint. Klimat panujący na Węgrzech to klimat umiarkowany. Węgry sąsiadują z następującymi państwami: Chorwacja, Austria, Słowenia, Serbia, Ukraina, Słowacja i Rumunia. Największe jezioro Węgier i równocześnie Europy Środkowej to Balaton o powierzchni 594 km2, które jest bardzo poulranym miejscem wypoczynkowym dla wielu turystów z każdego zakątka świata. Okolice Balatonu oferują wiele atrakcji, między innymi: wędkarstwo, żegluga, a także kurorty, w których oprócz niezliczonej ilości restauracji, barów i dyskotek a także miejsc, gdzie można zachwycić się piękną przyrodą, znajdują się słoneczne plaże.

Jednym z najbardziej popularnych i najczęścięj odwiedzanych kurortów na Węgrzech są Kaszthely, miasto, w którym znajduje się imponujący pałac Festeticsów z XVII wieku oraz łaźnie. Będąc w stolicy oraz największym mieście Węgier, Budapeszcie obowiązkowymi punktami turystycznymi powinny stać się między innymi: wspaniały budynek parlamentu, pozostałości po starożytnych Rzymian, Aquincum, Bazylika św. Stefana, Zamek Vajdahunyad, Pomnik Wolności oraz Zamek Królewski oraz barwne kamienniczki na Wzgórzu Zamkowym. Budapeszt jest pęknym miastem za dnia, pełnym zabytków, muzeów oraz teatrów, ale także nocą, kiedy miasto zaczyna tętnić życiem.

Kolejnymi miastami są Eger, w którym można podziwiać barokową architekturę oraz piękny średniowieczny zamek oraz Pecz ze swoją XI-wieczną katedrą oraz meczetem paszy Gázi Kászima, pochodzący z XVI wieku.
Nasza oferta biletów lotniczych do WĘGIER jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.