Tanie Loty do WIETNAMU

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do WIETNAMU zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do WIETNAMU zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do WIETNAMU nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do WIETNAMU WIETNAM
Wietnam to państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej o całkowitej powierzchni 331 690 km2. Liczba mieszkańców Wietnamu wynosi 87,3 miliona. Stolica Wietnamu jest Hanoi. Językiem urzędowym jest język wietnamski. Waluta obowiązująca w Wietnamie to Dong. Wietnam sąsiaduje z Kambodżą, Laosem oraz Chinami. Najwyższym szczytem Wietnamu jest góra Fan Si Pan (3.143 m), która stanowi bardzo popularną atrakcję turystyczną. W mieście Sa Pa, położonym w pobliżu góry Si Pan, można zorganizować sobie kilkudniowe wyprawy na szczyt. Krajobrazy, rozpościerające się ze szlaków górskich, pozostają w pamięci do końca życia.

Będąc w północnej części Wietnamu, czyli na górskich terenach, warto także zwrócić uwagę na kulturę i tradycje ludności, zamieszkującej te tereny. Wietnam to kraj idealny na spędzenie swojego urlopu, oferujący wypoczynek nad morzem, wędrówki górskimi szlakami oraz zwiedzanie niezliczonych świątyń. Miastem godnym polecenia w Wietnamie jest Ho Chi Minh, będące największym miastem Wietnamu oraz Hajfong, główny port Wietnamu. Zatoka Ha Long, w której znajduje się niezliczona ilość jaskiń i grot oraz skalistych wysepek oferuje także wiele atrakcji turystycznych. Zatoka przyciąga też swoimi pięknymi plażami oraz jest idealnym miejscem dla miłosników nurkowania. Warto wiedzieć, że Zatoka Ha Long została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miłośnicy przyrody powinni koniecznie wybrać się do Parku Narodowego Phong Nha-Ke Bang, położonego na północy Wietnamu, porośniętgeo lasami tropikalnymi oraz zamieszkiwanym przez różnorodne gatunki roślin i zwierząt.
Nasza oferta biletów lotniczych do WIETNAMU jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.