Tanie Loty do INDII

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do INDII zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do INDII zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do INDII nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do INDII INDIE
Indie to państwo położone w Azji Południowej o całkowitej powierzchni 3 287 590 km2. Stolicą Indii jest Nowe Delhi (302 363 mieszkańców). Język urzędowy to język hindi i język angielski. Walutą obowiązującą w Indiach jest Rupia indyjska. Klimat panujący w Indiach to przeważająco klimat zwrotnikowy monsunowy. Indie to kraj, który zachwyca swoją magią, bogatą historią, klimatem panujacym na ulicach, przepięknymi krajobrazami oraz ogromną ilością zabytków. Będąc w Indiach nie można pominąć słynnego na całym świecie miasta, Kalkuta.

Aby podziwiać piekną naturę należy odbyć podróż do miasta Goa, ten kto natomiast lubi wypoczynek nad rzeką, powinien udać się do miasta Agra, położonego nad rzeką Jamuna. Kolejnym miastem popularnym wśród turystów i jednocześnie największym w Indiach jest miasto Bombaj, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Bombaju warto zobaczyć między innymi Bramę Indii, kościół Mount Mary, meczet Haji Ali Dargah, Galerię Sztuki Jehangir oraz świątynia Mahalaxmi. Nowe Delhi jest również miastem godnym zwiedzenia. Znajduje się tam międdzy innymi słynna Brama Indii (pomnik narodowy Indii). Warte zobaczenia są jeszcze: Meczet Kutb Manar, Grobowiec Humajuna, Janter Mantar, obserwatorium astronomiczne oraz Świątynia Lotosu. Będąc w stolicy Indii warto również przespacerować się po starej dzielnicy indyjskiej, Hazrat Nizamuddin. Obowiązkowym punktem podróży po Indiach, to zasamkowanie w indyjskiej kuchni.

Indie to państwo intrygujące ze względu na swoją długą historię oraz kulturę. Indie urzekają przyjezdnych swoimi wieloma obliczami. Są tu bowiem miejsca, gdzie można wyciszyć się na łonie natury, nie zmąconej przez człowieka oraz obcować z przyrodą, która swoim pięknem zatyka dech w piersiach, są jednak również nowoczesne miasta z wysokimi budynkami, w których życie toczy się z przewrotną prędkością.
Nasza oferta biletów lotniczych do INDII jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.