Tanie Loty do WŁOCH

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do WŁOCH zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do WŁOCH zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do WŁOCH nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do WŁOCH WŁOCHY
Włochy to państwo położone w Europie Południowej o całkowitej powierzchni 301 338 km2. Liczba mieszkańców wynosi 60 340 328. Stolicą Włoch jest Rzym (2 743 796 mieszkańców). Językiem urzędowym jest język włoski. Waluta obowiązująca we Włoszech to Euro. Włochy graniczą z następującymi państwami: Francja, Szwajcaria, Austria oraz Słowenia. Klimat panujący we Włoszech to przeważająco klimat podzwrotnikowy morski.

Włochy posiadają także 2 eklawy: Watykan oraz San Marino. Najwyższym szczytem Włoch jest Corno Grande (2 912 m.n.p.m.) położony w Apeninach. Włochy to kraj o bardzo barwnej palecie atrakcji, doceniany przez miliony turystów, pojawiających się o każdej porze roku. Włochy obfitują w zabytki antyczne, greckie oraz rzymskie. Podróż po Włoszech należy rozpocząć od Rzymu, którego najsłynniejsze miesjca to między innymi: Plac Hiszpański, Koloseum z wilczycą, Kaplica Skstyńska, Łuk Konstantyna, Plac Wenecki oraz Kapitol. Rzym posiada niesamowity klimat, który udzieli się każdemu, kto odwiedzi to miasto. Romatyczna Wenecja jest kolejnym miastem, które obowiązkowo trzeba zwiedzić. Magiczna Wencja urzeka swoją niesamowicie dużą ilością mostów i kanałów.

Do najważniejszych zabytków Wencji należą między innymi: Bazylika św. Marka, most Westchnień, Synagoga Hiszpańska, a także plac Piazzetta di San Marco z pałacem Dożów, oraz renesansowym budynkiem Liberia Sansoviniana. Włochy to także czysta woda, piękne plaże, lazurowe wody, niesamowite górskie krajobrazy oraz czynne wulkany. Do najsłynniejszych wulkanów należy Wezuwiusz. Włochy oferują atrakcje nie tylko latem, ale także zimą, w szczególności dla miłośników sportów zimowych. Kolejne miasta, które niepowinny być pominięte podczas podróży do Włoch to: Mediolan, Neapol, Florencja, Werona oraz Turyn.
Nasza oferta biletów lotniczych do WŁOCH jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.