Tanie Loty do CHIN

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do CHIN zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do CHIN zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do CHIN nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do CHIN CHINY
Chiny (Chińska Republika Ludowa) to państwo położone we wschodniej Azji o całkowitej powierzchni 9.571.302 km2. Liczba mieszkańców wynosi 1 330 miliarda, co czyni Chiny najludniejszym państwem na ziemi. Stolicą kraju jest Pekin (15 522 442 mieszkańców) . Językiem urzędowym jest język chiński, walutą kraju natomiast jest Yuan. Klimat panujący w Chinach to klimat bardzo zróżnicowany, od klimatu umiarkowanego po klimat zwrotnikowy wilgotny. Kraj sąsiaduje z następującymi państwami: Afganistan, Bhutan, Birma, Indie, Kazachstan, Kirgistan, Korea Północna, Laos, Mongolia, Nepal, Pakistan, Rosja, Tadżykistan, Wietnam.

Będąc w Chinach należy obowiązkowo przespacerować się po słynnym na całym świecie i wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Wielkim Murze Chińskim. Chiny to państwo, które zachwyca każdego, kto się tutaj pojawi. To przepiękna, niespotykana architektura oraz tradycja, wywodząca się sprzed tysięcy lat. Państwo owiane jest tajemnicą, sprawia, że chce się je poznawać, odkrywać i rozumieć. Jest wiele miast, które należałoby zwiedzić. Najczęściej odwiedzane miasta w Chinach to: stolica kraju - Pekin, Szanghaj, Hongkong, Makau oraz średniowieczne miasto Lijiang, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i naturalnego UNESCO.

Miasto Lijian zapewnia niezapomniane walory krajobrazowe oraz pozwala na zaznajomienie się z charakterystyczną architekturą tego miasta. Sama stolica kraju zapewnia niezapomniane przeżycia i piękne zabytki. W Pekinie znajdują się liczne muzea, znana na całym świecie Opera Chińska, Chińskie Cemtrum Światowego Handlu oraz Zakazane Miasto. Będąc w Chinach należy zapoznać się nie tylko z baśniowymi miastami, ciekawą historią oraz oryginalną tradycją, ale również zasamkować w chińskiej kuchni, która, podobnie jak kraj, ma wiele do zaoferowania.
Nasza oferta biletów lotniczych do CHIN jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.