Tanie Loty do ROSJI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do ROSJI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do ROSJI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do ROSJI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do ROSJI ROSJA
Rosja (Federacja Rosyjska) to państwo położone w Euroazji. Całkowita powierzchnia Rosji wynosi 17 075 400 km2, co czyni ją największym krajem na świecie pod względem powierzchni. Liczba mieszkańców Rosji wynosi 142,4 miliona. Stolicą Rosji jest Moskwa (10 563 038 mieszkańców). Język urzędowy to język rosyjski. Walutą Rosji jest Rubel rosyjski. Rosja sąsiaduje z następującymi krajami: Norwegia, Finlandia, Estonia, Białoruś, Łotwa, Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Chiny, Mongolia, Korea Północna, Litwa oraz Polska. Najdłuższą rzeką w Rosji jest Lena (4 400 km).

Rosja to kraj magicznych zakątków, wspaniałej architektury , baśniwych krajobrazów oraz ciekawej i długiej historii. Moskwa jest miastem cieszącycm się ogromną popularnością wsród turystów. Na liście światowego dziedzictwa UNESCO wpisany został przepiękny Kreml moskiewski oraz Plac Czerwony, znajdujące się w centrum Moskwy. Stolica Rosji obfituje w niezliczoną ilość teatrów. Jednym z największych teatrów w Moskwie jest Teatr Bolszoj. Godna uwagi jest również Galeria Trietiakowska oraz słynna ulica Arbatem.

Kolejną perłą Rosji jest Petersburg, miasto leżące na wyspach, połączonych mostami. Obowiązkowo należy zwiedzić Ermitaż, znajdujący się w samym sercu Petersburga (Sankt Petersburg), największe oraz najbardziej znaczące muzeum świata, którego dzieła znajdują się w ponad 350 salach wspaniałych pałaców. Petersburg jest miastem, które obfituje w ponad 40 różnych teatrów, między innymi: Teatr Maryjski. Warto przejść się ulicami Petersburga aby poczuć atmosferę tego magicznego miasta. Rosja oferuje także wypoczynek w pobliżu miejscowości Soczi, gdzie znajduje się ogromna ilość dyskotek, barów, kawiarni oraz co najważniejsze pięknych plaż.
Nasza oferta biletów lotniczych do ROSJI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.