Tanie Loty do POLSKI

W naszym portalu znajdą Państwo ofertę lotów do POLSKI zarówno tradycyjnych linii lotniczych jak i tanich przewoźników. Aby znaleźć najtańsze bilety na loty do POLSKI zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki. Jeżeli prezentowne oferty lotów do POLSKI nie będą spełniały Państwa wymagań zachęcamy do kontaktu z naszymi kosultantami : 61 640 64 64.
Loty do POLSKI POLSKA
Polska to państwo położone w Europie Środkowej. Całkowita powierzchnia Polski wynosi 312 678 km2. Liczba mieszkańców natomisat to 38 167 329. Stolicą Polski jest Warszawa (1 714 446 mieszkańców). Język urzędowy to jest polski. Waluta obowiązująca w Polsce to Złoty. Polska sąsiaduje z następującymi krajami: Niemcy, Czechy, Słowacja, Białoruś, Ukraina, Litwa oraz Rosja i posiada dostęp do Morza Bałtyckiego. Najwyższy szczyt Polski to Rysy (2 503 m n.p.m.), położone w psamie gór Tatry.

Najdłuższą rzeką jest Wisła (1 047 km). Polska jest krajem oferującym wiele pięknych i różnorodnych krajobrazów. Na północy bowiem znajduje się Morze Bałtyckie i jego niesamowite, w większości dzikie plaże, na południu rozpościerają się góry, wschodnia część Polski natomiast kusi swoim rejonem, zwanym Mazury z ogromną ilością jezior i dziewiczej natury. Polska to również kraj o burzliwej, ale jakże ciekawej historii. Świadectwem tego są zabytkowe miasta, między innymi takie jak: Gdańsk, Malbork, Kraków, Poznań lub Wrocław. Będąc w Gdańsku obowiązkowo należy zwiedzić uroczą starówkę. Przechadzajc się jej uliczkami i podziwiając pięknie zdobione kamiennice, można przenieść się w inny świat i poczuć magiczną atmosferę Gdańska. Obok licznych zabytków Gdańsk położony jest nad morzem i oferuje wspaniałe plaże. Będąc w Gdańsku, należy zajrzeć do pobliskich miejscowości, które razem z Gdańskiem tworzą tzw. Trójmiasto. Są nimi: Gdynia, gdzie corocznie odbywa się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych oraz Sopot ze swoim słynnym molem.

Południe Polski to przepiękne góry oraz kolejne magiczne miasto, Kraków, należący do jednych z najważniejszych ośrodków w Polsce. Stare Miasto oraz dzielnica Kazimierz, znajduja się na światowej liście dziedzictwa kultury UNESCO. W Krakowie jest ogromna ilość muzeów, galerii sztuki i teatrów. Warto również zapoznać się z kulturą ludności (górale) zamieszkującej miasta, położone na południu Polski, posiadającą piękne stroje ludowe oraz posługującą się gwarami małopolskimi i śląskimi.
Nasza oferta biletów lotniczych do POLSKI jest stale aktualizowana, oferujemy bilety w najlepszych promocyjnych cenach. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup ubezpieczenia podróżnego oraz zarezerwowanie hotelu.